DGCarsClub

"Tuning To Nie Zbrodnia, To Sposób Na Życie..."


#1 2011-11-26 10:00:46

 DonTino

Tygrysek xD

5480077
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 14
Punktów :   

Kamil K.

http://img528.imageshack.us/img528/3250/56028102.jpg Przestawiać się chyba nie muszę, bo mnie z pracy każdy zna... w końcu pracuje codziennie, hehe.

No, ale coś szerzej o mnie...
Za bajtla mieszkałem w Niemczech przez 5 lat i dlatego język Niemiecki to dla mnie rzecz powszechna. Ogółem to zawsze kochałem się w samochodach. Moi dziadkowie (niestety już nie żyli, gdy się narodziłem) zawsze mieli dużo wspólnego z motoryzacją. I pewnie dlatego mam dużo cech od nich.
Moim marzeniem jest stworzyć z nic wartego samochodziku coś pięknego i wyjątkowego. Mam bzika na tym punkcie.

No, ale z drugiej strony ciekawi mnie też gastronomia. W końcu kucharz z zawodu, hehe. i też pracuje w tej branży. Dla jednych to śmieszna praca, bo co to takiego pizzero, ale od czegoś trzeba zacząć . Ale choć bywa w pracy ciężko i nie zbyt przyjemnie to kocham to co robię. Ciesze się, gdy idę do pracy, bo wiem, że spotkam tam osoby, na których mogę polegać, mogę się z nim pośmiać i po imprezować.
A o moim stylu bycia to nie będę się wypowiadał, hehe. Znacie moje zachowanie .

Ahhh, pięknie wyszło xD

Pozdrówka ;]


Tuning To Nie Zbrodnia, To Sposób Na Życie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galactikfootball27.pun.pl www.biologiauwr2009.pun.pl www.mechatronikaam.pun.pl www.fifa08turniejeligi.pun.pl www.rootband.pun.pl